УРОЧИСТОСТІ ДЛЯ ПРИЗОВНИКІВ (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
УРОЧИСТОСТІ ДЛЯ ПРИЗОВНИКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 01 квітня 2013, 19:05

armia

У понеділок, 1 квітня, в Україні стартував весняний призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань у рамках кампанії «Весна-2013»

 

Загалом планується призвати 13 тисяч 900 осіб. Незабаром присягу складуть і 300 криворізьких юнаків. Наразі майбутніх захисників Вітчизни урочисто вітали у Центрально-Міському районі.

Добрі напутні слова, щирі побажання та пам’ятні подарунки; так під час урочистостей за традицією вітали призовників Центрально-Міського району.

Навесні Центрально-Міський район проводжає до лав збройних сил України 30 юнаків, котрим виповнилося 18 років, а також старших осіб, котрим не виповнилося 25-ти і котрі не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Особистих мотивів йти до лав Збройних сил у призовників чимало: передусім прагнуть зміцніти, набратися досвіду та самоствердитися.

Призовники, в цей урочистий для них день, отримали подарунки – обереги та благословення протоієрея Церкви Ікони Божої Матері «Достойно єсть» отця Віктора, а також пам’ятні подарунки від виконкому Центрально-Міської районної у місті ради. Відправлення призовників до військових частин розпочнеться вже з 7 квітня.