КОЛЕГІЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЙ ОБЛРАДИ (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
КОЛЕГІЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЙ ОБЛРАДИ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 01 квітня 2013, 19:42

narada v_KNUРеалізація ключових для області інфраструктурних та медичних проектів, вдосконалення надання адміністративних послуг, робота зі зверненнями громадян та ситуація щодо погашення боргів по заробітній платі, – ключові теми, які обговорили на черговому засіданні колегії Дніпропетровської облдержадміністрації. Усі ці напрямки розвитку сконцентровані у Національному плані дій на 2013-рік

Дніпропетровщина як регіон-лідер за соціально-економічними показниками має величезний потенціал для реалізації поставлених задач, переконаний губернатор Дмитро Колєсніков. Область зможе зміцнити позитивні тенденції розвитку і продовжити необхідні країні реформи.

Цьогоріч за Національним планом дій Дніпропетровщина продовжить структурні реформи, активізує пропаганду інвестиційних та туристичних можливостей, працюватиме над поліпшенням бізнес-клімату, створюватиме нові робочі місця та буде розвивати аграрний сектор.

Відкриваючи засідання, губернатор Дмитро Колєсніков підкреслив, що відтепер Дніпропетровський регіон представлений у Верховній Раді позафракційним депутатським об'єднанням “За рідну Дніпропетровщину”.

На реалізацію ключових для Дніпропетровщини проектів Уряд вже передбачив понад 1 млрд 258 млн гривень.

На останній березневій сесії облради вже внесено зміни до бюджету області. Кошти будуть спрямовані на реалізацію соціально-економічних проектів. 2013-й наповнений визначними для регіону подіями. 25 квітня вперше в Україні у Дніпропетровську стартує конференція Ассамблеї європейських регіонів з питань співробітництва в рамках східного партнерства ЄС. У цьому знаковому заході візьмуть участь понад 100 керівників регіонів країн Європи. Губернатор зазначив, що одним з ключових напрямків Національного плану дій на 2013 рік є розвиток підприємництва та реформування системи надання адміністративних послуг. На сьогодні у бізнес-секторі Дніпропетровщини працює понад 380 тисяч підприємців.

За словами керівника області, потужним поштовхом у справі дебюрократизації бізнесу стали проекти “Відкрита влада” і “Віртуальний офіс електронних послуг”. Як результат – 95 %дозвільних документів у регіоні видається достроково. А для бізнесу це не тільки зручний формат послуг, але й економічний ефект. Але контроль з видачі дозвільних документів має бути постійним, додав губернатор.

На єдиному порталі зібрано послуги низки відомств від регіонального управління МНС і до агентства земельних ресурсів. Щоб усі служби якісно та своєчасно надавали свої послуги людям, губернатор виступив з ініціативою підписання спеціального Меморандуму.

Дмитро Колєсніков поставив завдання найближчим часом провести оцінку рівня задоволеності громадян процесом отримання послуг. Будуть оцінюватися такі позиції, як результативність, своєчасність, доступність, зручність, відкритість, повага до особи.

На колегії також розглянули питання боргів по заробітній платі. За 2010-2013 роки на Дніпропетровщині майже у 10 разів скорочено кількість працівників, яким заборгували заробітну плату, з 14,6 до 1, 5 тис осіб. А кількість підприємств-боржників скоротилася з 228 до 32. Але 1, 5 тис осіб усе ще в очікуванні повернення зароблених грошей. На сьгодні сума боргів з виплати заробітної плати у області складає 9,9 млн грн. Губернатор наполягає: необхідно активно працювати, доки ця цифра не сягне нуля.

Як свідчить аналіз, серед підприємств-боржників, які лишились, – майже 70% підприємств, що припинили свою діяльність. Також губернатор наголосив на необхідності підвищення заробітної плати на підприємствах регіону. Протягом 2012 року середньомісячна заробітна плата у 2,8 рази перевищила прожитковий мінімум та становила 3138 грн.