КОНЦЕРТ СТУДЕНТІВ СИРОТЮК (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
КОНЦЕРТ СТУДЕНТІВ СИРОТЮК (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 02 квітня 2013, 19:06

muz uchilЦими вихідними у Криворізькому обласному музичному училищі відбувся сольний концерт цьогорічних випускників відділу академічного вокалу.

Викладач - Халіда Сиротюк, одна з перших у місті, хто показав високий клас академічного вокалу. Її педагогічний талант, багаторічний досвіт та майстерність виховали не одне покоління талановитих вокалістів. 

Не кожного є гарний голос та музичний слух, а головне бажання працювати над собою. Чого не скажеш про вихованців Халіди Халілулаївни. Її студенти лауреати всеукраїнських та міжнародний конкурсів. Їх співи чули не тільки на великих сценах в Україні, а й у Європі. На сцені Криворізького обласного музичного училища звучали арії, опери, романси найвідоміших світових композиторів. Випускники майстерно співають не тільки українською, а й італійською французькою та німецькою. За свої здобутки, вони дякують своєму незрівняному педагогу.

Халіда Сиротюк майже одразу може визначити чи є здібності у людини та чи є сенс з цією людиною працювати. До того ж академічний спів потребує не тільки сильних вокальний даних, а вміння передати емоції та настрій музичного твору глядачу. Її учні завжди яскраві та неординарні, як вона сама.