Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СЕСІЯ. ТАРИФНЕ ПИТАННЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 26 квітня 2017, 19:11

sobranie sesija

Пленарне засідання ХХ-ої сесії міськради розпочали з хвилини мовчання – вшанували загиблих під час аварії на ЧАЕС. Далі голосування відбулося щодо розгляду низки ініціатив, запропонованих демократичними силами. Питання стосувалися внесення змін до Регламенту Криворізької міськради, утворення наглядових рад при комунальних підприємствах територіальної громади міста, порядку загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів, затвердження системи електронних закупівель при здійсненні допорогових закупівель за кошти міського бюджету, створення тимчасової контрольної комісії з питань контролю за використанням бюджетних коштів у сфері благоустрою та інші. Депутати  не підтримали жодного, за винятком питання про скасування рішень щодо встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, що надаються населенню і були ухвалені виконкомом 12-го квітня. Рішенням у 40 голосів його до порядку денного було включено.

Окрім процедурних моментів Людмила Бурман вказала і на розміри нових тарифів, які цим рішенням були введені, та запропонувала їх перегляд та доопрацювання.
Такий виступ викликав активне обговорення. Одні стверджували: криворізькі тарифи  значно вищі, ніж в багатьох інших містах України, інші натякали на низький рівень заробітних плат двірників та сантехніків, які працюють зараз в управляючих компаніях.

Щодо самої процедури прийняття рішення, заступник міського голови Олександр Катриченко запевнив: вона була витримана стовідсотково, разом з публікаціями усіх додатків та розглядом звернень. 
Про рішення зміни тарифів, як про неминуче, зазначив голова Всеукраїнської асоціації управління житлом Василь Ліман. Пояснив, що на тлі тарифів інших міст, криворізькі -  цілком прийнятні.
Василь Ліман звернув увагу присутніх на кількість послуг, що надають управляючі компанії у Кривому Розі, мовляв, такий  перелік пропонують мало де. На що депутати слушно зауважили, що є питання кількості, а є питання якості. На що доповідач відповів, посилаючись на Закон України № 417, який визначає, що мешканці будь-якого будинку мають право самостійно обирати кількість послуг та їх періодичність.

У свою чергу, депутати запропонували наступні навчання присвятити саме цій темі, аби глибше з’ясувати суть питання та поспілкуватися з безпосередніми споживачами послуг. Після тривалого обговорення - рішення не прийнято. За скасування встановлених тарифів проголосувало лише 14 депутатів. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank