Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АВАРІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 26 квітня 2017, 13:14

chornobil

Криворіжці у числі перших прибули на ліквідацію аварії на Чорнобильській АЕС. Вже з 27 квітня вони мужньо боролися з палаючою безоднею реакторів, кидаючи туди мішки з піском та воду. І навіть через 31 рік після тих подій вони досі не можуть забути, як ціною власного життя та здоров’я рятували, без перебільшень, увесь світ.

Чималу дозу опромінення отримали й ті, хто вже після приборкання вогню прибирав територію поруч з реакторами. Вони згадують – їм доводилося лопатами знімати верхній шар землі та навіть закопувати нову техніку – рівень їх радіоактивності був смертельно небезпечним.

На сьогоднішній день у Кривому Розі проживають близько трьох тисяч ветеранів-ліквідаторів Чорнобильської аварії. На жаль, щороку кількість їх катастрофічно зменшується. У 31-шу річницю трагедії до меморіалу Ліквідаторам додали капсулу пам’яті з іменами ще 118-ти криворіжців, які пішли з життя протягом останнього року.

Нагородження ліквідаторів аварії відбулося напередодні річниці. У залі засідань Саксаганського райвиконкому їм вручили нагрудні знаки та подяки. Бути вдячними – це найменше, що сьогодні суспільство може зробити для тих, хто залишив здоров’я у Чорнобилі. Аварія ще довго болем буде відгукуватися у серці та страшними кадрами міста, в якому час зупинився 26 квітня 1986 року. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank