Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АКЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ. АТО. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 19:24

ato volonteri

Поїздка в зону АТО, навіть віддалену від обстрілів, – великий ризик, але волонтери йдуть на нього. Адже головна мета – підтримати дітей – варта зусиль, бо вони фактично стали заручниками ситуації на сході, незалежно від власного бажання. Волонтери ГО «Сприяння Збройним Силам України та Національної гвардії України» і Криворізького коледжу НАУ заклали у квітневий маршрут селища Донеччини: Кураково, Мар’їнку, Вугледарськ та Волноваху.

Якщо Олена вирушила в зону АТО вперше, то ії напарника – лідера ГО «Сприяння Збройним Силам України та Національної гвардії України» Олега Бусеня цілком можна назвати частим гостем в цих краях. Після демобілізації він долучився до волонтерської роботи, спочатку підтримували речами та продуктами бійців, зараз назріла необхідність у іншому.

На зустрічах зі  старшокласниками Олена Кравченко розповідала також про свій коледж, адже незабаром багатьом учням доведеться обирати майбутню професію. І на якій території нинішньої України вони навчатимуться, дуже важливо не тільки для них.

Волонтери певні: саме зараз, коли ситуація на сході країни залишається непевною, юні мешканці прифронтових територій потребують особливої уваги з боку дорослих. Адже йдеться вже не стільки про матеріальну допомогу, а про формування їх характерів та моральних цінностей, вміння зробити свій усвідомлений вибір.

Зараз важко упізнати колись квітучу Донеччину: зруйновані вулиці, будинки, крамниці, закриті мішками з піском вікна у школах. Але волонтери певні, що всі труднощі можна буде подолати, а от вплинути потім на світогляд нинішніх дітей цих міст та селищ вже вряд чи вдасться. Тому робити це необхідно зараз, у тому числі, і через українське літературне слово. Криворізькі волонтери планують збирати книги для шкіл прифронтових територій до кінця травня, а з подарунком думають вирушити по визначному маршруту напередодні Дня Конституції, щоб діти отримали книжки до свята.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank