Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
12 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 12 травня 2017, 19:32

medic

Медсестри, фельдшери, акушерки, зубні техніки та інші молодші медпрацівники 12 травня відзначають професійне свято. У Кривому Розі їх більше 5,5 тисяч. Напередодні Міжнародного дня медсестри у Палаці культури «Мистецький» пройшли урочистості, аби привітати молодших медичних спеціалістів.

Цього дня зі сцени вітали найкращих медичних сестер грамотами виконкому міськради, Департаменту охорони здоров’я та міського управління охорони здоров’я, Асоціації медичних сестер та профспілки медпрацівників Кривого Рогу.

Сертифікат на відпочинок отримала переможниця міського етапу конкурсу на кращу медичну сестру Світлана Коноваленко. А в області у тому ж конкурсі дівчина посіла друге місце,  поступившись колезі  із лікарні ім. Іллі Мечникова. У галузі медицини жінка вже працює 4 роки.

Близько півтисячі запрошених медпрацівників із усіх лікувально-профілактичних закладів міста  вітали творчі колективи палацу культури «Митецький». Адже у кожного з них своя історія в професії лікувати людей.

Тандем лікаря, медичної сестри та пацієнта, призводить до одужання останнього. З лікарською професією людина знайомиться із народження. Вже близько 50 років Олександра Федорівна Велика працює медичною сестрою. За плечима – робота в операційному та терапевтичному відділенні,  а нинішня робота – в педіатрії. Після підвищення кваліфікації жінка –ще й дільнична медсестра педіатричної дільниця. Кожного дня медик обходить від 5-ти до 15 адрес, бо знає, на неї чекають.

У власному кабінеті Олександра Федорівна пишається колекцією малюнків вдячних маленьких пацієнтів.

У неї самої вже є онук, тому жінка тямить у забавках для дітей,  аби вони не боялися лікаря.

Медиків називають янголами на землі, адже як інакше тлумачити професію, яка рятує життя. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити