Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ. КРЕДИТУВАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 12 травня 2017, 19:34

grom sluh_2

На поточний рік у міському бюджеті закладено майже 1 мільйон гривень на часткову компенсацію коштів суб’єктам господарювання, які скористаються кредитом. Щоправда, обов’язкова умова – створення нових робочих місць, від кількості яких залежатиме, безпосередньо, розмір кредиту і сума відшкодування з розрахунку 1 робоче місце – 4750 гривень.   
Згідно з проектом рішення, співпраця можлива не з усіма,  а з чотирма вже визначеними банками, фінансування яких на 75% здійснюється з державного бюджету. Серед заявників-претендентів обрання переможців проходитиме на конкурсній основі за кількома пріоритетними напрямками діяльності.  


Максимальний розмір кредиту – 300 тисяч гривень, на який сума відшкодування складатиме 28,5 тисяч гривень за новостворені 6 робочих місць. Підприємці схвалили те, що про підтримку бізнесу взагалі почали говорити. Щоправда, дехто таку суму кредитування вважає мізерною. Мовляв, ця пропозиція навряд чи зацікавить, на відміну від, наприклад, півторамільйонних довгострокових кредитів.

Розробники проекту наголосили на тому, що він орієнтований саме на розвиток мікро- і малого бізнесу. До того ж, мовляв, важливою є інституційна спроможність освоїти спочатку такий(!) обсяг коштів, далі, можливо, буде справа й за більшим. А щодо пропозиції в межах 300 тисяч гривень, представники банківських установ довели, що на «кожен товар – свій покупець».

Заявки до участі в конкурсі прийматимуться від суб’єктів господарювання, які ведуть свою діяльність на території Кривого Рогу. Таких, станом на початок поточного року, нараховувалося  більше 31 тисячі. Від реалізації проекту в  місті очікують створення 208-ми нових робочих місць. Термін обговорення документу – до 15-го травня. Рішення по ньому, говорить Ірина Рижкова, планують затвердити вже на червневому засіданні виконкому.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити