Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ЄВРОПИ. ПІДНЯТТЯ ПРАПОРУ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 12 травня 2017, 19:39

euro

Участь у заході взяли представники влади міста, почесні громадяни Кривого Рогу, ветерани АТО, лідери учнівського та студентського руху та представники громадських організацій міста. Чимало юнаків і дівчат прийшли у вишиванках і з державними прапорцями, ще раз підкреслюючи цим урочистість моменту. З вітальним словом звернувся до присутніх Криворізький міський голова Юрій Вілкул.

Під національний гімн урочисто підняли державний прапор України, прапор Європейського Союзу замайорів на щоглі - під гімн «Ода радості». Криворізький міський голова подякував за участь в церемонії делегації з Любліна і підкреслив, що Кривий Ріг покладає великі сподівання на подальшу співпрацю з представниками інших країн. Цьогоріч День Європи,  як символ єднання європейських народів, планується відзначати особливими урочистостями.

Нагадаємо: День Європи відзначається щорічно в третю суботу травня, цьогоріч ця дата припадає на 20 травня. Мешканці міста зможуть побувати на островах культур 7 європейських країн, долучитися до численних майстер-класів з різних видів мистецтва, а молодь – взяти участь у квестах. Щодо запровадження безвізу, криворіжці вважають це важливим кроком в житті країни.

Прапори майорітимуть на центральних щоглах протягом тижня під час святкування Дня Європи у Кривому Розі.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити