Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
15 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 15 травня 2017, 19:57

den simy

До Міжнародного дня сім’ї, яке відзначається 15 травня,  у парку ім. Федора Мершавцева зібрались найактивніші криворізькі родини. Напередодні свята в усіх районах міста пройшов тур «Родинне коло». Талановиті покоління демонстрували хореографічні та вокальні таланти, а також мистецтво створювати декор та корисні побутові речі своїми руками. У кожній з родин – свої власні цінності та захоплення. Родина Бекетових – одна з переможниць  у Саксаганському районі.

У Кривому Розі мешкає понад 155 тисяч сімей та кожного року збільшується кількість новостворених, у яких народжуються нові містяни.

Створення власної родини відзначають молодята Ольга та Олег і діляться секретами, на чому тримається найголовніший скарб –  сім’я.

На сцені центральної алеї парку родини міста співали і танцювали. Творчі сім’ї урочисто відзначили грамотами та подяками.

Розважальна програма до Дня сім’ї тривала до вечора: спортивні змагання, вистава лялькового театру не залишили осторонь дітей та батьків. На центральній парковій алеї родини міста представили свої роботи декоративно-ужиткового мистецтва, адже ніщо так не зближує родину, як спільне заняття, хобі чи просто прогулянка.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank