Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
40-РІЧЧЯ ДПРЧ-14 (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 15 травня 2017, 19:00

pojarniki 40

14-та державна пожежно-рятувальна частина розпочала свою роботу ще у 1977-му році. Цього року вона відзначає 40 років невпинної варти. У святковий день привітати криворізьких рятівників приїхали представники міської ради, духовенства та ветерани служби пожежної охорони, які свого часу починали працювати у 14-ій пожежній частині.

Гості свята не лише привітали частину-ювіляра, але й вручили подарунки – сертифікат на нову форму, більше ста метрів пожежних рукавів, ікону та срібні хрести. За вірну службу рятувальників нагородили грамотами та нагрудними знаками «За заслуги перед містом».

Коли надходить тривожний виклик, вони вдягаються за кілька секунд та у лічені хвилини прибувають на місце надзвичайних ситуацій. Для них – це повсякденна справа.

У 2009-му та 2013-му роках пожежна частина отримала на озброєння два нових автомобілі – автоцистерну АЦ-40 та автомобіль першої пожежної допомоги зі спецобладнанням. Ця техніка щодня допомагає мужнім рятівникам у найскладніших ситуаціях. Рятівники 14-ї пожежної  частини за роки роботи були задіяні у наймасштабніших надзвичайних ситуаціях – на ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, наслідків вибуху будинків у Кривому Розі та Дніпрі, боролися з повінню на Закарпатті та наслідками бойових у Слов’янську у 2014-му році. І, не дивлячись на святковий день, вони готові у будь-яку хвилину вирушити на допомогу.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank