Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТИЖДЕНЬ НІМЕЧЧИНИ В УКРАЇНІ. ЗАХІД. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 15 травня 2017, 19:05

nim ukr

Головна мета тижня Німеччини в Україні – знайомство з культурними і духовними надбаннями однієї з найстаріших країн Європи, зміцнення партнерських зв’язків для подальшої співпраці. Представники німецької громади «Відергебурт» були раді поділитися цікавими матеріалами, в цей день зала дитячої бібліотеки перетворилася на маленький куточок Німеччини.

Відкрила захід приймаюча сторона: оригінальний танок продемонстрували вихованці школи мистецтв №2. Відповіддю від гостей була  старадавня німецька легенда. Учасники «Відергебурт» розповідали дітям про звичаї та обряди цієї країни, особливості національного прапора. В серії заходів особливу увагу планується приділити німецьким казкам.

Свою лепту внесли і майбутні перекладачі – студенти Криворізького філіалу Запорізького інституту інформаційних технологій. На захід було запрошено учнів 8 та 20 спеціалізованої школи з поглибленим вивченням німецької мови. Жваві діалоги з учнями провела заступник директора школи Олена Окорокова. Варто згадати, що цей навчальний заклад протягом 20 років тісно співпрацює зі школами зарубіжжя: Затендорф в Австріі, Вальфдорською, що в місті Айзенах та імені Гаупмана в Рослебені. Спільно працювали над європейськими проектами, останній – «Долаємо стереотипи». Зараз по обміну досвідом у школі працюють волонтери, яким теж було цікаво побувати на святі.

Так, саме такі знайомства з цінними надбаннями інших країн і є першим кроком на шляху до Європи, куди сьогодні прагнуть українці. Адже, тільки поважаючи іншу культуру та володіючи хоча б однією іноземною мовою, - як відзначають учасники, можна з гордістю йменувати себе європейцем. І у вихованні дітей ця позиція займає сьогодні особливе значення. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank