Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БІБЛІОТЕКА 24. ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ ІНКЛЮЗИВНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 19:21

biblioteka

Зробити бібліотеку сучасним культурно-просвітницьким центром, де кожен читач, не залежно від своїх фізичних можливостей, почуватиметься зручно та комфортно. Така мета реалізації одного із проектів – переможців у конкурсі «Громадський бюджет - 2017». У бібліотеці-філіалі №24, що у Саксаганському районі, відкрито Центр інклюзивного бібліотечного обслуговування людей з особливими потребами «Культурний світ без меж». Тут замінено вікна на енергозберігаючі, відремонтовано підлогу, встановлено мультимедійне обладнання, але найважливіше – облаштовано в’їзд і саме приміщення для безперешкодного руху на візках. Такі зміни перед бібліотекою, яка й до цього тісно співпрацювала з усіма об’єднаннями інвалідів, відкриває нові можливості.  


Створені зручності вже встигли випробувати і оцінити Катерина та Олександр.

Подібні зміни, говорить голова Криворізької міської ради громадських організацій інвалідів Людмила Королех, не повинні дивувати, а мають бути нормою життя.

У Кривому Розі мешкають понад 20 тисяч людей, які мають інвалідність. Найбільша кількість громадян з вадами зору – у Саксаганському та Центрально-Міському районах, тож відкриття Центру є ще й територіально зручним. До того ж, відсьогодні бібліотека поповнилася книгами зі шрифтом Брайля. І хоча таку літературу науково-технічний прогрес поступово витісняє, – люди все частіше вдаються до слухання за допомогою На сьогодні бібліотека - філіал №24 – єдина у міській бібліотечній системі, яка має книги зі шрифтом Брайля. Новостворений Центр гостинно запрошує усіх бажаючих до спільного проведення заходів. Тим більше, що всі зручні умови для цього тепер уже є. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank