Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАРАДА. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 19:26

zno

Хоча процедура проведення ЗНО вже відпрацьована майже до автоматизму, а задіяні в процедурі педагоги мають багатий досвід, щороку учасники проведення ЗНО узгоджують складні питання. На загальноміську нараду запросили представників всіх задіяних у процедурі служб. Заступник міського голови Валентина Берлін підкреслила, що у всіх зараз одна спільна  задача

Цьогоріч в Україні зареєструвалося більше 240 тисяч учасників тестування, з них – 80% - одинадцятикласнки, майже 14% - випускники минулих років, і близько 6% - студенти ПТНЗ. Цьогоріч у Кривому Розі пункти тестування працюватимуть і у вищих, і в  загальноосвітніх навчальних закладах.

Як відзначили на нараді, за весь час проведення ЗНО, жодної апеляції на процедуру проведення у Кривому Розі не було зафіксовано. З цим погоджуються і громадські спостерігачі. Графік проведення ЗНО вже укладено, 23 травня іспити відкриває тестування з української мови та літератури.

Кожне випробування для юнаків і дівчат – величезний стрес і навантаження, тому на пунктах тестування незмінно чергують медики.

Готові до проведення  ЗНО і правоохоронці. Процедура їм теж добре відома, як, і правила користування металлодетекторами, котрі були запроваджені кілька років тому. До речі, цьогоріч особливу увагу звертатимуть інструктори на наявність старт-годинників, тому їх краще залишити вдома.

Хто не зможе скласти обов’язкове для вступу перше тестування, не матимуть права на конкурс сертифікатів. Відтак, спеціалісти знову нагадують систему зарахування балів ЗНО та ДПА.

Наразі з боку організаторів все обговорено, узгоджено і відрегламентовано.  До першого випробування часу залишилося набагато, так що особливу увагу до підготовки треба зараз приділити всім: і вчителям, і випускникам, і батькам майбутніх абітурієнтів. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank