Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІСЬКИЙ КОНКУРС-ПЛЕНЕР «ЧАРІВНА ВЕСНА» (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 19:31

charivna vesna

Навіть ранковий дощ, субота, як робочий день, не змогли вплинути на проходження міського конкурсу-пленеру «Чарівна весна», що тривав 13-14 травня вже традиційно у парку ім. Федора Мершавцева.

Жива оркестрова музика доповнила творчий процес писати освіжену дощем природу.

Досвідчених художників, початківців та, навіть, аматорів відділяє лише власне бачення для втілення картини. Адже ані вікових, ані жанрових обмежень конкурс не має. Єдине правило – писати картину в парку ім. Федора Мершавцева протягом визначених 2 днів.

За роки існування конкурсу-пленеру його популярність зростає. Минулого року у такому мистецькому змаганні як «Чарівна осінь» взяли участь понад 200 учасників. «Чарівна весна» ж цього року лише під час 1-го дня реєстрації згуртувала понад 160 конкурсантів. Протягом двох днів побачити художника з мольбертом біля річки, човникової станції та навіть у траві не дивина, адже кожен митець шукає натхнення та гарний ракурс.

12-річний Радіон на Криворіжжя приїхав із Луганської області 4 року тому. Взявши приклад із старшого брата, спробував й себе у художньому мистецтві, малює олівцями. На папері поки ще ескізи картини.

Прислухаючись до звуків природи чи улюбленої музики, конкурсанти пленеру розійшлись по усьому парку. АЛІСА ГРИРОРЯН пише на мосту.

Вже готові роботи після оформлення учасники приносять до

Музичної школи №1. Нагородження переможців пленеру відбудеться 27 травня. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank