Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІНІ-ФУТБОЛ. ЗАВЕРШЕННЯ СЕЗОНУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 19:36

futbol1

У 2017-му році міська федерація з міні-футболу святкує 10-ту річницю створення. За словами її президента Леоніда Філевича, улюблений багатьма вид спорту, з кожним роком  залучає до своїх лав все більше і більше прихильників. Свого часу федерація починала змагання з турнірів, у яких грало лише чотири команди, сьогодні до міської федерації входить більше чотирьох десятків чоловічих дорослих команд, не враховуючи дитячих та жіночих.

Микола почав грати у міні-футбол лише три року тому, проте, за цей час вже встиг пройти досить нелегкий спортивний шлях. Починав грати, навчаючись в університеті, потім став воротарем однієї з кращих команд «Бізнес-ліги», а згодом – став гравцем команди міста Рівне.

Проблемним питанням для федерації  залишається надання спортивних залів, але завжди це обтяжується великими бюрократичними проблемами. Це не може не засмучувати керівництво федерації, адже у міні-футбол грають звичайні мешканці Кривого Рогу, які повинні мати доступ до спортивної бази 

Плани на майбутній спортивний сезон у міської федерації міні-футболу надзвичайно амбітні. А це означає, що на прихильників чекає багато цікавих та захоплюючих матчів.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank