Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАГОРОДЖЕННЯ ЛАУРЕАТІВ МІСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ОБДАРОВАНІ ДІТИ – НАДІЯ КРИВОРІЖЖЯ». (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 18 травня 2017, 19:03

obdarovani diti

Обрати зі  ста  обдарованих дітей та підлітків  в цьому році було непросто, адже кожний з них мав чимало  перемог у різноманітних конкурсах та фестивалях і заслуговував на  почесне звання лауреата міської премії  «Обдаровані діти – надія Криворіжжя».  Але лише  п’ятдесят  були визнані кращими серед них.

Серед цьогорічних переможців  – сімнадцять учнів із загальноосвітніх шкіл і тридцять три -  з двадцяти позашкільних закладів. У представлених  двадцяти двох номінаціях - юні дослідники та науковці, лідери і волонтери,  техніки і краєзнавці, журналісти та літератори, відомі в нашому місті юні  спортсмени і музиканти, артисти і танцівники. Цілеспрямовані і енергійні,  сьогодні вони докладають чимало зусиль для здійснення своєї мети. 

З особливою  гордістю в  залі  школи  звучали  імена переможців. Учнів  та їх наставників радо  вітали юні вокалісти і хореографічні колективи міста. Школярі  отримали дипломи та безкоштовні путівки на відпочинок  в  дитячому   оздоровчому  таборі «Слава» . Розділити радість дітей завітали і батьки. Приємно зазначити, що  троє  з  вчителів - Алла Миколаївна Кузьменко, Ірина Володимирівна Офіцинська і Наталя Олегівна Бондаренко підготували по два  переможця конкурсу.

Як розповідають підлітки,  для  багатьох з них   улюблена справа в майбутньому може стати професією. Сьогодні вони отримують нагороди і будують плани на майбутнє.

За такими дітьми майбутнє нашого міста, адже переважна більшість з них зможе долучитися до багатьох  проектів розвитку  Кривого Рогу.  І саме ця молода генерація зможе  зробити  його кращим і  затишнішим.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити