Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
РЕМОНТ В ДИТСАДКУ №3 (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 18:08

rem ditsadka

У Кривому Розі нараховується 149 дитячих садків, які відвідує більше 25,5 тисяч малюків. Щороку на капітальні ремонти місто у першу чергу виділяє кошти закладам, де стан приміщень вже став критичним.

Криворізький дитсадок №3 Центрально-Міського району є закладом санаторного типу для дітлахів із ранніми проявами туберкульозної інфекції, тому комфортні умови для малечі відіграють особливу роль. Кілька років тому дитсадок став одним із перших експериментальних майданчиків по встановленню сонячних батарей. Ремонт покрівлі розпочали ще у минулому році, нині ж за кошти, виділені у 2017-му,  остаточно приводять до ладу дах, щоб можна було  користуватися сонячними батареями впродовж усього року. У активній фазі – ремонтні роботи у харчоблоку.

Дитсадок нараховує 4 групи: одну ясельну і 3 – дошкільного віку. Обов’язковим для закладу є отримання паспортів готовності, йдеться про налагодження безперебійного водопостачання та опалювальної системи, без яких заклад не зможе працювати.

Більше 9 тисяч гривень з виділених містом коштів витратили на виконання поточних ремонтних робіт: коридор, фойє і санвузол першого поверху. З матеріалами допомогли й батьки. Вони ж подбали і про належний стан приміщень на другому поверсі, де частину кімнат  вже оновлено. Педагоги ж дбають про підготовку речей та іграшок.

Паралельно силами дитсадка приводять до ладу дитячі майданчики: ремонтують та фарбують лави, гойдалки, міняють пісок. Для благоустрою території районний виконком подарував закладу газонокосарку. Так що зараз і дітлахи, і їхні батьки з нетерпінням чекають кінця серпня, коли оновлений дитсадок знову почне приймати своїх маленьких відвідувачів.