Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ЗАСІДАННЯ МІСЬКВИКОНКОМУ. ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 09 серпня 2017, 19:13

gorispolkom

За 7 місяців 2017-го місту вдалося зекономити значну частину бюджетних коштів. Економія – результат тендерних закупівель, енергоефективних заходів та раціонального використання коштів. Міська влада та депутати  вже визначилися, на що спрямувати додатковий ресурс. Гроші, у першу чергу, підуть на вирішення соціальних питань. Підтримають освіту – приміром, 3,5 млн гривень виділять на систему електропостачання та нові меблі у дитячому садочку №243, 830 тисяч гривень витратять на ремонти у 1-й та 20-й загальноосвітніх школах.

Для містян, будинки та подвір’я яких постраждали через буревій, пообіцяли надати другу чергу допомоги. Її отримають ще 48 родин.

В рамках програми підтримки учасників АТО та їх родин з початку року вже виділено 16 млн 700 тисяч гривень.

Матеріальна допомога найбіднішим містянам – понад 1 млн 36 тисяч гривень. І окремо виділили кошти на компенсації за тепло та воду. Цього разу їх отримають 2445 родин. У середньому за таким видом допомоги щодня звертаються 500 містян. Але пік звернень вже минув, загалом компенсації вже отримали 134 тисячі родин, повідомили у профільному управлінні.

На засіданні також прийняли рішення про призначення щорічних стипендій від міста провідним спортсменам та тренерам. Так хочуть стимулювати розвиток спорту у Кривому Розі та заохочувати молодь. Розмір разової стипендії різний – від 8-ми до 100 тисяч гривень, залежно від рівня змагань та досягнень. Цього разу місто вирішило відзначити шістьох спортсменів та п’ятьох тренерів. Зазначимо, що за вражаючу спортивну перемогу – золото на  Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту і титул Чемпіона Світу – кікбоксер Орфан Сананзаде отримає стипендію у розмірі 100 тисяч гривень.