Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
КОНФЕРЕНЦІЯ. ЛІКУВАННЯ В.ВОЛКА (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 09 серпня 2017, 19:23

preskonf vovk

У пораненого під час військових навчань оператора В’ячеслава Волка з’явився реальний шанс на реабілітацію. Зараз він продовжує перебувати в клініці імені Мечникова, стан -  тяжкий, чоловік дихає за допомогою апарату. Наприкінці липня пацієнта оглядали лікарі ізраїльської клініки «Шиба», після паузи вони оприлюднили рішення свого консиліуму: приводи для оптимізму все ж є.  Про це йшлося 9 серпня на прес-конференції у Дніпрі. Стан пораненого криворізького журналіста сьогодні хвилює не тільки його земляків, до пошуків рятівного виходу в боротьбі за здоров’я В’ячеслава Волка підключилися і зарубіжні медики. Дізнавшись про ситуацію, до наради колег приєдналися ще й лікарі Британії. Зараз про оптимістичний прогноз говорити можна, але за певних умов:

Вартість операції та подальшої реабілітації  В’ячеслава складатиме 400 тисяч доларів. Швидко такі кошти не зібрати, тому операцію поки що перенесли на кінець серпня. Транспортувати пораненого оператора до Ізраїлю реально тільки в супроводі реаніматологів.

Лікування проходитиме в три етапи, тільки на перший знадобиться половина озвученої суми. Зараз збір коштів ведеться в екстреному режимі, рідні В’ячеслава просять всіх небайдужих надати допомогу.

Ізраїльські медики зазначають, що операція на хребті може не знадобитися, зараз все залежить від того, наскільки оперативним буде втручання медиків.