Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ПЕРЕВІРКА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ШКОЛАХ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 10 жовтня 2017, 19:23

spasateli

Дії на випередження: у Кривому Розі почалися перевірки пожежної безпеки навчальних закладів.

В Україні стартували перевірки пожежної безпеки у навчальних та медичних закладах. Після трагедії у таборі «Вікторія», що на Одещині, Кабмін відмінив мораторій на перевірки, який мав діяти до 2018 року. Тепер пожежні повинні до кінця року провести повну перевірку шкіл, дитячих садочків та позашкільних, спортивних закладів. У Кривому Розі однією з перших шкіл, яку перевірили інспектори, стала №79 Центрально-Міського району.

Більшість шкіл Кривого Рогу збудовані більше 50-років тому. Їх стан щороку наближається до аварійного. І це стосується не лише самої будівлі, але й електричної проводки. Саме вона найчастіше стає причиною пожеж. Тому найпершою вимогою інспекторів є правильна ізоляція дротів. 

У 79-й школі усього два поверхи. У кожному класі встановлено куточки пожежної безпеки – з інструкціями, планом евакуації та вогнегасником. Крім цього, на всіх поверхах розташовані пожежні кран-комплекти. Згідно правил, їх зачиняти на замок не можна. У школі зазначають: із зауваженнями інспекторів згодні та намагатимуться вирішити усі проблеми. 

Серед типових порушень у навчальних закладах інспектори відзначають і закриті евакуаційні виходи. Ця проблема була виявлена під час тренувань у школі №60. Згідно легенди, там був знайдений вибуховий прилад.

Загалом у Центрально-Міському районі знаходиться 20 дитячих садочків та 22 школи. До кінця грудня в освітніх та медичних закладах району проведуть позапланові перевірки. Особливу увагу приділятимуть саме евакуації. Такі заходи мають допомогти виявити усі недоліки.