Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
РОЗГЛЯД СПРАВИ АМІНИ МЕНГО У СУДІ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 10 жовтня 2017, 19:26

sud 2

Центрально-Міський суд Кривого Рогу розпочав судовий процес над подружжям Кудрявцевих, яких підозрюють у нарузі над тілом 6-річної прийомної доньки Аміни Менго. Нагадаємо, на початку літа сімейна пара заявила у поліцію про зникнення дівчинки. Після кількох днів пошуків стало відомо, що прийомі батьки спалили її тіло, а рештки – викинули у водойму.

Центрально-Міський суд Кривого Рогу. До його воріт підходить подружжя Кудрявцевих. Тетяна та Юрій – прийомні батьки загиблої 6-річної Аміни Менго. Дівчинка зникла на початку червня. Прийомна мама запевняла – дівчинка попросилася у туалет та до машини більше не повернулася. Сім’я заявила про це у поліцію, проте, вже за кілька днів з’ясувалося – Аміни немає серед живих. Сьогодні справа вже дійшла до суду. Проте, своєї вини Кудрявцеви не визнають.

На утриманні сім’ї Кудрявцевих знаходяться двоє неповнолітніх дітей. За рішенням районної служби у справах дітей, їх разом з прийомними помістили до центру реабілітації. Самі ж працівники служби говорять: сім’я завжди була зразковою, тому, їм важко повірити у те, що сталося.

У липні судом був обраний запобіжний захід для подружжя – два місяці домашнього арешту. У вересні він добіг кінця, проте, його не подовжено. Наступне засідання у справі Аміни Менго відбудеться у листопаді. Нагадаємо, Тетяну та Юрія Кудрявцевих звинувають у нарузі над тілом прийомної доньки та повідомленні неправдивої інформації про злочин. Максимальне покарання, яке загрожує подружжю – позбавлення волі до семи років.