Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
КАДРОВЕ ПИТАННЯ У КРИВОРІЗЬКІЙ РДА (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 11 жовтня 2017, 18:36

krda

У продовження ХIII сесії Криворізької районної ради став розгляд єдиного питання, яке стосувалося кадрових змін. Включене до порядку денного ще серпневого пленарного засідання воно так і залишалося відкритим до сьогодні. Його суть полягає у тому, що голова райради Віталій Яценко написав заяву на звільнення з посади за власним бажанням 4 місяці тому. І лише зараз у цьому питанні поставлено крапку.  

Мало яке пленарне засідання сесії видається настільки лаконічним – кадрове питання, яке для Криворізької райради залишалося відкритим протягом 4 місяців, розглянули за лічені хвилини. У червні  поточного року голова райради Віталій Яценко написав заяву на звільнення за власним бажанням. Ще під час серпневої сесії депутати розглянули всі питання порядку денного, окрім цього. Депутати тоді просто залишили залу. Через відсутність кворуму заплановане засідання переносили ще кілька разів. І лише 11-го жовтня відбулося продовження ХIII сесії, під час якого Віталій Яценко зробив несподівану заяву.

Своє рішення Віталій Яценко прокоментував коротко, мовляв, у певний момент склалася ситуація, коли було вирішено написати заяву. А 4 місяці виявилися терміном для його обдумування.

Голова Криворізької райдержадміністрації Сергій Нагайченко нагадав про кілька можливих варіантів розгляду цього питання: свою заяву можна особисто відкликати – тоді це питання автоматично знімається з черги денної. Або ж воно може йти у процедуру голосування, під час якої депутати таємно визначають «за» і «проти».

Нагадуємо, Віталій Яценко головою Криворізької районної ради був обраний більшістю депутатських голосів 9-го грудня 2015-го року.