Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ВИКОНКОМ. СТАН РОЗРАХУНКІВ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 11 жовтня 2017, 18:43

subsidiy

Незадовільний рівень розрахунків підприємств-надавачів послуг за енергоносії – найперше залежить від розрахунків населення. Найбільші борги – майже у 400 мільйонів гривень воно має перед теплопостачальниками.

Зростає заборгованість підприємств тепло-водопостачання та водовідведення Кривого Рогу та населення. Наразі вона вже становить відповідно понад 4,3 та 1,2 мільярдів гривень. У структурі боргу підприємств понад 80% - нарахування за природний газ. Його лише з початку поточного року теплопостачальними підприємствами спожито на суму майже мільярд гривень, а загальний рівень оплати становив заледве 95%. Це питання особливо актуально стоїть на порозі нового опалювального сезону.

Заборгованість за газ теплопостачальних підприємств міста є прямою загрозою того, що опалювальний період 2017-2018 років може взагалі не розпочатись, сказала під час засідання виконкому Криворізької міської ради начальник управління економіки Тетяна Підпалько.

Особливою проблемою для міста залишається ситуація довкола підприємства-банкроту ПАТ «Криворізька теплоцентраль», що обслуговує майже половину населення міста.

Однією із причин незадовільного рівня оплати суб’єктами господарювання з надання житлово-комунальних послуг за спожиті енергоносії є досить низький рівень розрахунків населення міста. Найбільші борги воно має перед теплопостачальними підприємствами – майже 400 мільйонів гривень. Також на загальну ситуацію із заборгованостями впливає і недофінансування у майже 200 мільйонів гривень за нарахованими субсидіями для населення. До слова, їх у місті отримує127 тисяч сімей, що становить 55% від кількості сімей міста.

Для недопущення подальшого безвідповідального ставлення мешканців до оплати за отримані послуги потрібно проводити роз’яснювальну роботу, переконаний Криворізький міський голова Юрій Вілкул.

Вже завтра у Мінрегіонбуді заступник міського голови Олександр Катриченко вирішуватиме ситуацію з початком опалювального сезону в Кривому Розі.