Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ. КДПУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 11 жовтня 2017, 18:46

molod forum

35 активістів студентських рад різних вишів регіону взяли участь в Молодіжному форумі, який проводив Криворізький державний педагогічний університет.

Лише місяць тому при Криворізькому педагогічному університеті відкрився новий молодіжний центр, а на початку жовтня він вже приймав перших гостей із різних міст України. За підтримки Національного Студентського Союзу та ініціативи колективу педуніверситету було організовано Всеукраїнський молодіжний форум, який проходив під назвою «Університет для молоді – активна молодь для розвитку університету».

Молодіжний форум проходив у рамках 5-ї осінньої сесії Школи молодіжного лідерства «ПроЯв», котра діє при КДПУ з 2013 року. Студенти вишу беруть активну участь в громадському житті міста, долучаються до численних молодіжних об’єднань. І вже в перші місяці навчання поточного року виступили з пропозицією провести форум найактивніших студентських рад України, щоб обмінятися досвідом.

З гарною ініціативою привітав молодь ректор КДПУ Ярослав Шрамко. Він підкреслив, що, хоча в реальності ідеальної моделі не існує, її все ж таки треба мати за приклад. Саме такою моделлю має бути виш майбутнього, про який чимало розповів учасникам один із спікерів – представник Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Метою форуму було об’єднання активних і небайдужих людей для обміну досвідом в сфері молодіжного лідерства. Протягом кількох днів тривали тренінги, президент Національного Студентського Союзу Анастасія Козак презентувала онлайн-посібник для керівників органів студентського самоврядування. Словом, всім учасникам було і що послухати, і що показати.

Зацікавив учасників і проект, ініційований КДПУ – «Імідж університету, як результат формування його соціального капіталу». Гостям сподобалися і молодіжний центр, де вони зупинилися, і міні-дитсадок при виші, і грамотно налагоджена співпраця студентів та педагогів.

Завершився захід дискусією на тему «Університет для молоді – активна молодь для розвитку університету», в якій взяли участь представники всіх студрад регіональних вишів. Юнаки і дівчата спільно визначали індивідуальні та колективні траєкторії до майбутніх позитивних змін. Так, поки що задали старт представники лише 7 міст України, але в планах ініціаторів - залучити до співпраці ще й активістів інших вишів – як онлайн, так і в особистому спілкуванні.