Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ТРЕНІНГ «ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 11 жовтня 2017, 18:51

trening bez_narkotikiv

Жити без залежності. У Кривому Розі служба з питань пробації спільно з громадськими організаціями та благодійними фондами провела тренінг для наркозалежних та умовно засуджених мешканців міста. У свій час вони перетнули межу, проте, сьогодні вже вийшли на шлях виправлення. Проте, аби жити повноцінно, їм необхідна допомога.

Олександр, який прийшов на тренінг, не з чуток знає, що таке залежність. Багато років тому через бажання випити чоловік перетнув межу закону. Згубна звичка призвела до інвалідності.

Таких як Олександр, у Кривому Розі – безліч. На тренінг до Центрального міськрайонного відділу з питань пробації прийшли кілька людей, які з власного досвіду розповіли, що таке наркотики.

Тренінг пройшов спільно з представниками центрів реабілітації та благодійних фондів. Сергій 12 років уживав важкі наркотики, має судимість, проте, знайшов у собі сили «зав’язати». Сьогодні чоловік допомагає тим, хто має бажання позбутися залежності, як наркотичної, так і алкогольної. 

Вилікувати фізичну залежність, знайти гармонію у собі, заповнити життя сенсом та навчитися радіти тверезим допомагають і в Центрі реабілітації «Ювілейний рік». Згідно з програмою лікування, пацієнти півроку перебувають на стаціонарі, а потім протягом 6 місяців адаптуються до життя у місті.

Психологи відділу з питань пробації підготували  для учасників тренінгу спеціальну програму. Присутні на аркушах описували своє життя без залежності та робили презентації.

Основна мета тренінгу – довести заручникам наркотиків та алкоголю, що вони  не самі. Адже найчастіше причиною залежності стають проблеми у сім’ї. Для того, аби їх вирішити – необхідно лише звернутися по допомогу.