МІЖНАРОДНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ «КРИВОРІЗЬКА ЗЕЛЕНА СТРАТЕГІЯ» (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
МІЖНАРОДНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ «КРИВОРІЗЬКА ЗЕЛЕНА СТРАТЕГІЯ» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 13 листопада 2017, 19:30

ekoproek

Науковці, громадські активісти, нардепи, екологи, експерти – всіх об’єднав Перший Міжнародний екологічний форум «Kryvyi Rih GREEN strategy». Протягом 2-х днів його учасники обговорювали екологічні проблеми Кривого Рогу та інших міст України, аби виробити єдину стратегію покращення життя у промислових містах.  Ініціатива проведення форуму виникла в громадській спілці «Екологічна рада Криворіжжя».

Починаючи з 90-х років, констатують  у обласному управлінні водних ресурсів, стан води в басейні річки Інгулець та Саксагані тільки погіршується через скид стічних та шахтних вод.

В той же час науковці занепокоєні, викиди в атмосферу впливають і на об’єкти природного заповідного фонду.

  Під час обговорення експерти зазначили, чверть підприємств-забруднювачів України із Дніпропетровщини. Відкритим залишається питанням екологічного податку підприємств до держбюджету, який за їх переконанням, має повертатися на місця. 

 Натомість у найбільшому у Кривому Розі підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг», яке працює у повному циклі: від добичі руди до випуску металопродукції, зазначають, розвиток промисловості неможливий без впливу на екологію, але триває робота над покращенням стану середовища.

Форум умовно поділений на секції, в яких учасники і спікери обговорили проблеми забруднення повітря, водойм, вплив громадськості на екологічні питання, побутову екології індустріальних міст та відновлення промислових територій. Аби разом запропонувати стратегію вирішення екологічної проблем, яка в подальшому може стати всеукраїнською моделлю.