Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ВУЛИЦЯМИ СТАРОГО МІСТА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 09 січня 2018, 19:23

ekskurs kr

ВУЛИЦЯМИ СТАРОГО МІСТА  ВБудівля Головпоштамту – саме з цього місця і розпочався похід криворіжців старими вулицями міста. На екскурсію з істориком Володимиром Казаковим зібралося близько п’ятдесяти зацікавлених містян. Екскурсанти відвідали такі вулиці  Глинки, Комерційну, Каунаську, Церковну і візитівку Центрально-Міського району - проспект Поштовий.

Будівля Головпоштамту – саме з цього місця і розпочався похід криворіжців старими вулицями міста. На екскурсію з істориком Володимиром Казаковим зібралося близько п’ятдесяти зацікавлених містян. Екскурсанти відвідали такі вулиці  Глинки, Комерційну, Каунаську, Церковну і візитівку Центрально-Міського району - проспект Поштовий.

Екскурсовод разом з містянами жваво спілкувалися, порівнювали старі фото архітектурних споруд з їх сучасним виглядом. А атмосфера зустрічі була тепла та сімейна.

Серед криворізьких туристів були як молоді, так і літні містяни. Багато з них не знали деяких історичних фактів, хоча і прожили тут все своє життя. Кривий Ріг для них відкрився з нової сторони. Хтось ділився спогадами про дитинство. Говорять, що все змінилося з того часу.

Наприкінці екскурсії відбулася історична вікторина, де кожен з її учасників отримав смачний презент.

Наприкінці екскурсії відбулася історична вікторина, де кожен з її учасників отримав смачний презент.УЛИЦЯМИ СТАРОГО МІСТА