Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
НОВІ ПОСЛУГИ «УКРПОШТИ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 10 січня 2018, 19:04

ukrposte

З 2018 року національний поштовий оператор «Укрпошта» є учасником міжнародних і внутрішніх державних платіжних систем. Це дозволить громадянам пересилати гроші в гривнях через пошту без відкриття рахунку. Така послуга стала доступною через мережу Інтернет.

Разом з тим, «Укрпошта» продовжує надавати послуги, впроваджені з жовтня минулого року. Зростання вартості міжнародних відправлень більше ніж на на 40%  цьогоріч не буде.  У більшості груп універсальних внутрішніх відправлень тарифи навіть знижені. Наприклад, здешевшала проста кореспонденція, посилки вагою понад 3 кг як у межах області, так і в межах України. Тобто чим більша вага посилки, тим менше заплатить клієнт. Окрім стандартних доставок, діють і експрес, звісно, за більшу ціну.

Ще одна новація національного оператора – пересилання листів чи посилок в он-лайн режимі. Стояти в черзі вам не доведеться, відправлення реєструється з особистого кабінету. Але це не дешево обійдеться.

Цьогоріч «Укрпошта» також запровадила в місті новий магістральний маршрут «Київ-Черкаси-Кропивницький-Кривий Ріг». Тепер лист, відправлений вранці, вже ввечері дійде до адресата.