ПЕРЕМОГА АЙТІШНИКА В МІЖНАРОДНОМУ ЛІТЕРАТУРНОМУ КОНКУРСІ (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ПЕРЕМОГА АЙТІШНИКА В МІЖНАРОДНОМУ ЛІТЕРАТУРНОМУ КОНКУРСІ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 06 лютого 2018, 19:15

it konkurs

Криворізький айтішник переміг у міжнародному літературному конкурсі.

Криворізький айтішник Олег Фролов переміг у міжнародному літературному конкурсі «SWEEKSTARS». Його оповідання «Прохід», написане у жанрі фантастика, здобуло першість у номінації «найоригінальніша  історія». «SWEEKSTARS»  –  у переліку найкрупніших у світі літературних конкурсів. Його щороку проводять з метою пошуку талановитих та креативних письменників.  Цього разу творчі роботи приймалися однією з 9-ти мов: англійською, іспанською, російською, португальською, голландською, польською, німецькою, турецькою та хінді. Більше про перемогу і переможця – в сюжеті наших кореспондентів.

Олег за освітою економіст, займається інтернет-маркетингом та розробкою сайтів. Однак, його тривала робота за комп’ютером пов’язана не лише із заробітком, а й із захопленням до душі. Фантастика та фентезі – жанри, що приваблюють Олега з дитинства. Тому про це не лише читає, а й пише. А перемога у літературному конкурсі «SWEEKSTARS» доводить, що поєднання математично-технічного та гуманітарного може бути успішною практикою.

Сфери дійсно дуже різні, але мені часто доводиться.. ритм життя він допомагає.. часто по основному роду діяльності доводиться формулювати чітко думки.. тому скоріше допомагає, аніж заважає писати.

Що ж до оповідання, ані ідея, ані образи  героїв з реальними подіями не мають нічого спільного, каже автор. Місце розгортання основних подій – підземелля. Інтрига – упродовж практично усього тексту, адже головний персонаж  керований бажанням прославитися, самотужки   відкривши дещо таємниче, досі невідоме людству.

На нові сюжети надихає сім’я, говорить Олег, а ще – ось така колекція олов’яних фігурок – ще одне захоплення айтішника. З них інколи й створюється новий фантастичний образ. Наступний твір – уже в роботі.   

Конкуренція на конкурсі була високою, зізнається автор. Тим більше, на такому рівні змагався вперше. Але в участі бачить багато плюсів, зокрема, мотивацію, зворотний зв'язок та професійну оцінку роботи. Питання остаточного вибору діяльності, поки що, не стоїть, але у майбутньому, говорить Олег, не виключено, його буде зроблено саме на користь творчості.

В амбітних планах письменника-фантаста – знайти свою читацьку аудиторію. Хоча розуміє: над цим треба всебічно працювати, адже  сучасний читач досить вимогливий. І ширший спектр знань – тут лише на користь, щоб зацікавити.