СУД ВИНІС ВИРОК У СПРАВІ ПРО НАРУГУ НАД ПРАПОРОМ (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
СУД ВИНІС ВИРОК У СПРАВІ ПРО НАРУГУ НАД ПРАПОРОМ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 07 лютого 2018, 19:19

sud 2

Три роки та один місяць проведе за гратами криворіжець, який порвав на шматки державний прапор. Раніше чоловік вже притягався до кримінальної відповідальності та на момент скоєння злочину знаходився на випробувальному терміні. Нагадаємо, 9 вересня у будинку по вулиці В’ячеслава Чорновола, 61 засуджений зірвав прапор України зі флагштоку та пошматував його. Свою провину обвинувачений визнав лише частково.

У Довгинцівському районному суді Кривого Рогу завершився розгляд справи про наругу над державним символом – прапором. На останньому засіданні суддя Світлана Ткаченко заслухала свідчення останнього свідка – жінки, яка того дня знаходилася разом з обвинуваченим.

Після допиту у суді зачитали матеріали справи та провели дебати. Прокурор наполягала на позбавленні волі для підсудного. Обвинувачений, у свою чергу, просив пом’якшити покарання, оскільки у нього залишилася неповнолітня дитина.

Вислухавши обидві сторони, суд відправився на нараду. Вже за кілька годин, з урахуванням досудової доповіді районного центру пробації та матеріалів досудового слідства, суддя оголосила вирок – позбавлення волі терміном на два роки. Оскільки чоловік раніше вже був засуджений, однак порушив випробувальний термін, остаточний термін покарання склав три роки та один місяць.

Вирок суду набере чинності лише через 30 днів. Протягом цього часу засуджений має право оскаржити рішення в Апеляційному суді. Нагадаємо, Євгена Колеснікова звинувачують у публічній нарузі над державним прапором. 9 вересня 2017 року чоловік арендував квартиру в будинку по вулиці Чорновола, що у Довгинцівському районі, однак, не зміг туди потрапити зі своєю знайомою. У розпалі він зігнув флагшток, зірвав прапор та порвав його.