АКЦІЯ БІЛЯ ЦИРКУ (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
АКЦІЯ БІЛЯ ЦИРКУ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 12 лютого 2018, 19:54

cirk zoozahist

Левиця, жирафи та слониха Нанду. Ці дикі тварини загинули внаслідок знущань у цирку, стверджують зоозахисники. Через неналежний догляд та стреси ризик загибелі тварин в неволі значно підвищується. Зоозахисники вважають – альтернатива існує. Зробити циркову програму феєричною можна і без використання тварин.

Долучитися до Всеукраїнської акції протесту, ініціаторами якої виступила столична організація «ЮАЕнімалс», криворізьких зоозахисників змусила й нещодавна смерть 9-річного лева у цирку. Молода тварина загинула  через серцевий напад.

Наймолодшим учасником акції протесту став 10-річний Ваня. Він прийшов разом із мамою. Говорить – не може залишатися осторонь, коли тварини страждають від рук людей.

Втім, де мають жити циркові тварини у разі, якщо їх виступи виключать з програми, невідомо. Про це не говорять і самі громадські активісти.  Акція стартувала за годину до початку вистави. Надати коментар черговий адміністратор відомовилася, а охорона – блокувала зйомку. Думки ж самих відвідувачів щодо використання тварин у цирку розділилися.