ЧЕМПІОНАТ КРИВОГО РОГУ З ММА (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ЧЕМПІОНАТ КРИВОГО РОГУ З ММА (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 12 лютого 2018, 19:01

borba x

У спортивному клубі «Тай-пан» у Кривому Розі пройшли відкриті змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Близько вісімдесяти спортсменів боролися за перемогу одразу у кількох вікових та вагових категоріях. Серед учасників – не лише початківці, але й імениті майстри спорту.

Перед початком змагань спортсменам нагадали, які прийоми використовувати заборонено – обмеження існують для кожної вікової категорії. Під час виступів судді звертали увагу на дотримання правил та майстерність.

Такий чемпіонат у місті проходить вже вдруге. За словами організаторів, доступність змагань дозволяє залучати до них більше спортсменів та формувати сильну команду. Відзначимо, Кривий Ріг сьогодні – діючий чемпіон Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств.

Не дивлячись на юний вік, спортсмени провели видовищні бої. Серед переможців у категорії 10-11 років – Максим Куцик та Самік Алієв; у категорії до 52 кілограмів найкраще виступив Владислав Янда; переможцем у категорії 16-17 років став Євген Ключников. У найдорослішій категорії 18+ першість завоювали Роман Добринін (до 60 кг) та Алі Аскеров (до 93 кг). Наступний етап для криворізьких спортсменів – Чемпіонат Дніпропетровської області, що відбудеться вже 3 березня.