Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ХОРТИНГ У КРИВОМУ РОЗІ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 05 березня 2018, 19:49

horting

Хортинг – національний вид єдиноборств, який включає в себе декілька розділів як для професійних бійців, так і для новачків. Останні змагання серед починаючих спортсменів пройшли у 2-й школі. Вони стали своєрідною підготовкою до обласного чемпіонату.

Візитівка хортингу – так звані «двобеї». Вони передбачають удари в голову, утримання та больові прийоми, тобто, максимально наближені до реального поєдинку. Зважаючи на те, що хортинг – доволі агресивний вид єдиноборств, для дітей – правила простіші та безпечніші. На змаганнях потрібно показати свою фізичну підготовку на швидкість, так звану «форму» або «бій з тінню». Третій етап – поєдинок.

На змаганнях юні спортсмени не лише боролися за перемогу, але й намагалися подолати страх виступів перед публікою. І їм це вдалося, вважають організатори. Найкращі бійці будуть представляти честь рідного міста на чемпіонаті області, який відбудеться вже цього місяця. Крім цього, молода працює й над своїм розширенням: до міськвиконкому були передані документи на відкриття ще двох клубів – у 28-ій та 113-ій школах.