Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
У КРИВОМУ РОЗІ СУДЯТЬ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 06 березня 2018, 19:28

sud 2

У Довгинцівському районному суді Кривого Рогу продовжили слухання у скандальній справі закупівлі електронних табло. У залі суду – працівники та члени вільної профспілки комунального “Міського троллейбусу”, активісти від громадських організацій, представники ЗМІ. Вдруге на судове засідання з’явився і сам підозрюваний – Олександр Приходько.

На засіданні допитують нових свідків у справі. Прокуратура хоче довести зацікавленість керівника комунального підприємства у закупівлі електронних табло. Їх начеб то і купували задорого, через фірму-посередники, і встановлювали силами самих працівників “Міського троллейбусу”. Свідки, усі троє – електромонтери підприємства, твердять: особисто вони не чіпляли табло на зупиночних стовпах, але у інших змінах працівники це робили за наказом директора.

Відповідаючи на запитання суду, свідки також розповіли, що не бачили представників фірми, які мали б встановлювати табло на міських зупинках. А ще нарікали на якість закуплених табло. Вони начеб то працювали справно лише на початку роботи.

Адвокат обвинуваченого Олександр Третяченко не вважає покази свідків суттєвими для розгляду саме цієї справи, бо вони не можуть відповісти на головне питання:  на яких умовах пройшов тендер, чи ефективною для “Міського троллейбусу” була угода закупівлі електронних табло. Наказ директора, мовляв, повинні були виконувати.

Але у робітників “Міського троллейбусу” на це – своя думка. Так, не знають, з якою саме фірмою укладено угоду, не знають, за якою ціною купували електронні табло, не можуть навести конкретних фактів, які б підтверджували непрозорий тендер.  Але впевнені: міський електротранспорт у такому занепаді, що електронні табло – просто не на часі, угода для комунального підприємства – неефективна.

У тому, що покази свідків є важливими для викриття оборудки із закупівлею електронних табло, не сумнівається прокурор. 

Наступне засідання у справі закупівлі електронних табло суддя призначила на 11-те квітня. Сторони хочуть допитати директорів фірми-виробника техніки і  компанії-посередника, яка продала електронні табло комунальному “Міського троллейбусу”.