Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ОПЕРАЦІЯ “МЕТАЛОБРУХТ” (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 19:06

policia

Впродовж лютого у Кривому Розі поліцейські та чиновники провели 11 обшуків у всіх районах міста. Ціль спецоперації – виявити незаконні пункти прийому металобрухту, що приймають металолом без документів. Причиною для слідчих дій слугували численні скарги криворіжців на вкрадені металічні люки та вирізану кабельну продукцію. Так, на початку лютого лише за одну ніч в Металургійному районі було вкрадено близько 15-ти кришок від колодязів.

Під час обшуків правоохоронці вилучили більше 8-ми тонн металобрухту. Це різні конструкції, решітки, опалювальні батареї, труби та навіть металічний посуд. «Найбагатшим» на металолом виявився Металургійний район, розповідають у поліції.

Правоохоронці відзначають: позбутися непотрібного металобрухту можна й у законний спосіб. Однак, інформації про зареєстровані пункти прийому у поліції немає – цим питанням займаються органи самоврядування. Зазначимо, за незаконну організацію пунктів прийому та збуту металобрухту зловмисникам загрожує не лише значний штраф, а й позбавлення волі терміном до 1-го року.