Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
СИТУАЦІЯ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ (ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ) (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 19:08

centr zaniatosti

Протягом минулого року послугами служби зайнятості у Кривому Розі скористалися більше 21 тисячі громадян. Близько половини з них – працевлаштовано, говорить директор міськрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк. Кількість безробітних, порівняно з відповідним періодом попереднього року, скоротилася майже на 20%. А ось вакансій – у півтора рази стало більше. Майже вдвічі, порівняно з минулим роком, збільшився і середній розмір заробітної плати за цими вакансіями. Кожна десята пропозиція працевлаштування – з оплатою праці у понад 7 тисяч гривень. (До слова, середня зарплатня по області – 8). Проте, робітників все одно бракує. Одна з причин – активний відтік кадрів за кордон.   

На сьогодні пропонується понад сотня вакансій для водіїв, близько 200 – для слюсарів, електрослюсарів. Потребуються монтери, машиністи, інженери різних напрямків, медичні працівники. На сьогодні – майже півтори тисячі вакансій. Наталя на обліку центру зайнятості понад 8 місяців. Підходящого варіанту досі не знайшла. За її спостереженнями, найчастіша пропозиція працевлаштування - на мінімальну заробітну плату.   

Через нестачу робітничих кадрів, співпраця центру зайнятості з ринкоутворюючими підприємствами в останні кілька років стала більш плідною, говорить Ігор Вознюк.

Найбільш бажаними завжди були кваліфіковані працівники і ці вимоги з часом не змінилися, говорить Ігор Вознюк. Але, зокрема, до віку шукачів роботи роботодавці почали ставитися більш лояльно.    

Не сказати, що легко, але коли тверезо оцінити свої можливості і не завищувати вимоги, говорить Ігор Вознюк, роботу в Кривому Розі знайти можливо.