Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
НА ЗАХИСТІ ТРУДОВИХ ПРАВ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 12 березня 2018, 19:21

trudovi prava

Таке повідомлення про звільнення Андрій Смушко отримав після більш ніж піврічної служби в зоні АТО. До лав Збройних сил чоловік вступив за контрактом, з 2011 року офіційно працював майстром дільниці  з авторемонту у ТОВ «Промремонт», проте, після реорганізації цього підприємства чоловік і досі не може знайти власну трудову. Військовий каже, звертався до вже оновленого товариства, до назви якого тепер додалася всього одна літера – «Промремонти» замість колишнього «Промремонт». Проте, у офіційній відповіді зазначили, що ніякого відношення до колишнього підприємства не мають.

Для вирішення проблеми Андрій Смушко разом з такими ж звільненими колегами звернувся до правозахисників.

Чергові спроби забрати хоча б трудову завершились нічим, виявилось, що в Кривому Розі архів зачинений, а теперішня юридична адреса «Промремонту» зареєстрована у Львові.

Звільнені працівники «Промремонту» говорять, у процесі реорганізації писали одразу 2 окремі заяви: про звільнення та прийняття на роботу. Ірина Куликова виграла суд  на поновлення на роботі та компенсацію за незаконне звільнення, проте судове рішення й досі не виконане.

Разом з юристами та адвокатами люди знову шукатимуть правди у суді – але вже за колективним позовом.