Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ВЕСНЯНИЙ ПРИЗОВ У КРИВОМУ РОЗІ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 03 квітня 2018, 19:18

viyskovi

У Кривому Розі продовжується призовна кампанія. Впродовж двох місяців військові комісаріати складали списки та вручали повістки криворіжцям призовного віку. З 2-го квітня почали працювати призовні комісії, які й вирішують, хто з потенційних строковиків служитиме в лавах Збройних Сил. Частина призовників вже завершила проходити медогляд. Серед них  – 20-тирічний Олександр. Не дивлячись на бажання, на строкову службу хлопець не може піти через сімейні обставини. Однак, мрію стати військовим не полишає.

Військову службу як майбутню професію обирають не лише чоловіки, але й жінки. Цього року  до Металургійно-Довгинцівського військомісаріату звернулася 16-річна Катерина. Дівчина навчається в авіаційному коледжі, однак, своє майбутнє хоче пов’язати з військовою справою.

Сьогодні до військової служби вже готові 35 чоловіків з Металургійного та Довгинцівського районів міста, зазначає керівник військового комісаріату.

Хоча відсоток тих, хто ігнорує службу – незначний, зазначають у Металургійно-Довгинцівському військоматі, за декілька років у розшуку знаходиться вже більше двох тисяч криворіжців. Відзначимо, згідно Закону «Про ухилення від призову» порушникам загрожує штраф або ж позбавлення волі до трьох років.