Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
СНІГ КРІЗЬ СТЕЛЮ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 04 квітня 2018, 19:25

avar budinok

Через наслідки березневих снігопадів по вулиці Джамбула руйнується будинок. Мешканці аварійної двоповерхівки роками страждають від потоків води, яка псує стелю та стіни. Постійні звернення до компанії-управителя Житлосервіс-КР результатів не дають, розповідає мешканка будинку Юлія. 27 березня тала вода розтеклася по всій квартирі жінки. Юлія з чоловіком вимушені були ловити її відрами.

Та на цьому проблеми не закінчилися. Вже за три дні у під’їзді від води провисла та обвалилася стеля. Це сталося близько восьмої вечора, розповідає мешканець будинку Віталій.

У другому зверненні до управителя подружжя попередило: у випадку, якщо заяву проігнорують, мешканці будинку звертатимуться до прокуратури. Наступного дня, як і обіцяли у обслуговуючій компанії, поглянути на обвалену стелю приїхала інспекція – майстер дільниці та підрядник.

Мешканцям будинку майстер пообіцяла надати відповідь на звернення впродовж трьох днів. Якого висновку дійшла комісія, намагалися дізнатися й наші кореспонденти. Однак, впродовж дня у приймальні компанії-управителя на жоден дзвінок так і не відповіли.