Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
У СПРАВІ В.ВОЛКА ЗАСВІТЧИВ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 06 квітня 2018, 19:39

sud 2

Поводження зі зброєю, правила техніки безпеки  та поведінка у громадських місцях, - такі головні напрямки інструктажу пройшли військовослужбовці вранці перед учбовими зборами 6-го липня минулого року, проте Ігоря Петренка, підозрюваного у справі поранення В’ячеслава Волка, там не було. Під час судового слухання свідок Олександр Бритвич,  військовий комісар Саксаганського району повідомив, особисто не був присутнім під час інциденту, проте відповідав за навчання резервістів. У суді вінзасвідчив, що підозрюваний Ігор Петренко на військові навчання був запрошений від громадської організації, як волонтер-інструктор.

За словами Олександра Бритвича, на навчаннях зброя була, утім, видавалася незарядженою.

Олександр Бритвич також додав, інструктор Ігор Петренко попередив, що його не буде  на навчаннях.

Утім, плани підозрюваного, вочевидь, змінилися - Ігор Петренко таки з’явився на навчання резервістів.  На території райвиконкому військові задіяли до 15 учбових точок, були 10-хвилинні перерви, утім, військовим заборонялося залишати  територію без дозволу. Про те, що журналістів на навчання запросив прес-офіцер, Олександр Бритвич знав, проте, з ним таке рішення ніхто не погоджував.

Наступне слухання свідків відбудеться 2 травня о 10-й годині.  Адвокат постраждалої сторони Максим Гореліков каже, найближчим часом В’ячеслав Волк проходитиме вартісну реабілітацію в Дрогобичі, відтак, сума позову може зрости.

За словами Максима Горелікова, підозрюваний Ігор Петренко за весь час передав близько 25 тисяч грн. Останній небагатослівний, та на камеру говорити відмовляється.