Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ТРЕНУВАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 10 квітня 2018, 19:20

pojarniki trening

Увага! Пожежна тривога! В зоні, де Ви знаходитесь, виявлено задимленість. Усім терміново покинути приміщення!-  лунає з гучномовців.

Пожежа у четвертому залі кінотеатру. На евакуацію – дві з половиною хвилини. Після звукового сповіщення повна зала людей евакуюється двома аварійними виходами та центральним входом. Працівники не дають замешкатися – допомагають тим, хто розгубився та скеровують групи на вулицю.

За такою легендою в одному з торгівельно-розважальних комплексів Кривого Рогу відбувся семінар-практикум для працівників обслуговуючої сфери та спецслужб. Після умовної пожежі рятувальники навчали присутніх, як правильно гасити полум’я та надавати першу медичну допомогу.

Площа торговельно-розважального центру складає 20 тисяч квадратів, й щодня «Юніон» відвідує близько 6-7 тисяч людей. Саме цей об’єкт став першим у списку перевірок пожежних інспекторів.

Сьогодні перевірки пожежної безпеки проводяться у п’ятьох ТРЦ, однак, про результати говорити ще рано – жодна з них ще не завершена. За словами  начальника відділу з попередження надзвичайних ситуацій Олександра Свірідова, головною метою інспекторів є не покарання, а оперативне усунення проблем.