Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
БОРГИ ЗРОСТАЮТЬ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 11 квітня 2018, 19:27

subsidiy

За стратегічні послуги життєдіяльності:  постачання води, електроенергії, тепла та природного газу, криворізькі підприємства недорахувалися більше 5-ти мільярдів грн. Проблему боргів під час засідання озвучила Тетяна Підпалько, начальник управління економіки. За її словами, для теплогенеруючих підприємств із початку опалювального періоду борг за енергоносії склав 1,2 мільярда грн.  

Заборгованість за електроенергію становить 535 мільйонів гривень, з яких левову частку –  232 мільйона гривень –  мають сплатити у «Криворізькій теплоцентралі». Борг за воду підприємств тепло- та водопостачання зменшується, утім, станом на 1 квітня склав понад 276 мільйонів гривень. Серед чинників накопичення боргу Тетяна Підпалько називає недоотримання коштів від усіх категорій населення, штрафи та пені, непогашену різниця у тарифах, яку мала б перерахувати держава. Але установи та заклади, які фінансуються із міського бюджету, –  заборгованості не мають.

Головним боржником за отримані послуги залишається населення – загалом містяни  завинили різним комунальним службам та компаніям-постачальникам енергоносіїв 1 мільярд 580 мільйонів гривень.

Щорічне зростання тарифів зумовлене збільшенням вартості газу та електроенергії по всій Україні. Утім, для запобігання росту тарифів Кривий Ріг запровадив міські програми та співпрацює з міжнародними партнерами, результат роботи має сприяти енергоефективноті. Серед заходів – заміна теплових мереж, побудова нових котелень та модернізація котельні-гіганта.