Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
СПРАВА ЗАКУПІВЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ТАБЛО: ДО СУДУ НЕ ПРИЙШЛИ ВАЖЛИВІ СВІДКИ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 12 квітня 2018, 19:34

sud 2

У Довгинцівському районному суді Кривого Рогу триває слухання у скандальній справі закупівлі електронних табло. Це вже третє засідання. Справу веде суддя Дарина Ніколенко. У залі суду – члени вільної профспілки комунального “Міського троллейбусу”,  представники ЗМІ. Жодного судового засідання не пропускає і сам підозрюваний – Олександр Приходько теж у залі.

А от важливі свідки по справі з’явилися не усі. Сторони хотіли допитати директорів фірми-виробника техніки “Гранд СДВ”  і  компанії-посередника “КБ Інжиніринг”, яка продала електронні табло комунальному “Міському троллейбусу”.

Керівник фірми-виробника – у відрядженні, свідчитиме на наступному засіданні. А от екс-директора фірми-продавця, який і підписував угоди про купівлю електронних табло, прокуратура не опитала, а суд знайти  не зміг.

Натомість у суді дає свідчення діючий директор “КБ Інжиніринг”. Він на посаді – з березня 2015-го, тобто майже через півтора роки з часу, коли керівник криворізького комунального підприємства “Міський троллейбус” укладав угоди з екс-директором одеської компанії-продавця ТОВ “КБ Інжиніринг”.

Сторони захисту та звинувачення ставлять запитання свідку, але вичерпних відповідей так і не отримують: діючий директор увесь час посилається на те, що достеменно про укладені угоди нічого не знає, бо у 2014-му у “КБ Інжиніринг” взагалі не працював, як і не був засновником, частину  компанії викупив лише місяць тому. З директором “Міського троллейбусу” Олександром Приходьком особисто встиг познайомитись, але це – виключно робочі стосунки, каже роман Бережець. Відповідаючи на запитання прокурора, повідомляє: кошторис угод бачив, але детально не пам’ятає, як і не може точно пригадати, коли саме його компанія укладала ті угоди з комунальним підприємством.

Керівник компанії-продавця також не зміг повідомити, чи дійсно ціна на електронні табло таки була завищеною. Каже – функція його фірми полягала у тому, щоб встановити на вже виготовлені виробником  табло програмне забезпечення, кожне табло має ​​спеціальну GSM-карту і модем. Сервер, встановлений в Одесі, де працює компанія, передає дані, які відображаються в режимі он-лайн на табло. Технічний паспорт на кожне таке табло має підтвердити, що програми встановлювали на кожне окреме табло.

Адвокат обвинуваченого Олександр Третяченко поставив запитання, чи були якісь ексклюзивні умови на виготовлення табло с аме для криворізького комунального підприємства. Директор “КБ Інжиніринг” певен: таких умов не було.

Коли усі запитання до керівника “КБ Інжиніринг” були вичерпані, суддя оголосила: розгляд справи продовжать 20-го квітня. Суд хоче допитати свідків, які не з’явилися на чергове засідання, у тому числі, і екс-керівника фірми-продавця електронних табло, якщо, звісно, його місцезнаходження буде встановлено.