ЗЕЛЕНА ТОЛОКА ВІД ЖУРНАЛІСТІВ, АКТИВІСТІВ ТА МІСТЯН (ВІДЕО)

Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ЗЕЛЕНА ТОЛОКА ВІД ЖУРНАЛІСТІВ, АКТИВІСТІВ ТА МІСТЯН (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 12 квітня 2018, 19:41

ekoproek

Не тільки творчі, а й ініціативні. Журналісти, активісти долучилися до акції, якій вже понад 10 років –  «Озеленимо рідне Криворіжжя». Посадити свою липу вирішили і ми.

Щорічна зелена толока із гаміром та жартами стартувала із скверу ім. Кузьми Скрябіна, що поблизу палацу молоді та студентів КНУ. Висадити саджанці дерев та підкопати минулорічні прийшли студенти вишу, активісти, підприємці та журналісти.

Акція благоустрою міста, окрім території скверу Скрябіна, пройшла й по вулиці Шевченка, поблизу палацу культури  Мистецький та на меморіалі Могила Баба. Останній озелениться березами, кленами, липами та соснами.

Поки більшість взялися висаджувати дерева, Данило з друзями  доглядає за минулорічними. Хлопець каже, вдома має великий сад, відтак знає, як з ними поводитись.

На початку вулиці, названої на честь Кобзаря, активісти взялися прибрати та вивезти сміття. Валентина Шевченко каже, стан вулиці міг би бути кращим, якби самі мешканці та підприємці викидали сміття в контейнери.

Сухе гілля, трава, поліетилен, пластик, використані шприци – усьому цьому сміттю не місце на Кобзаревій вулиці, переконаний місцевий житель Володимир.

Активісти та організатори зеленої толоки закликають прибирати за собою, не викидати сміття деінде не лише на час акції, а щоденно.