Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ОПЕРАЦІЯ “ПЕРЕВІЗНИК” (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 04 травня 2018, 19:03

policia

Із 20 квітня патрульна поліція розпочала  Головна мета Всеукраїнської операції «Перевізник» – зменшити травматизм на дорогах. Аби авто громадського транспорту виходили на маршрут у відповідності із законодавством: маршрутки та автобуси пройшли техогляд,  а водії не порушували дорожніх правил та не перевозили надмірну  кількість пасажирів. На такий рейд разом із криворізькими  патрульними в ранкову годину-пік відправилась і наша знімальна група. Перша зупинена маршрутка на проспекті Металургів – і правоохоронці одразу фіксують порушення, складають амін протокол.  Серед очевидного – тріщина на лобовому склі, а в салоні кількість пасажирів більше визначеної.  Та найголовніше – водій без необхідних дозволів вийшов на маршрут.

Водій другої маршрутки, яка ще не виїхала, без остраху показує необхідну документацію, вміст аптечки та вогнегасник. Патрульні порушень не знайшли. За 2 тижні таких перевірок правоохоронцями  виявлено близько 250-ти транспортних засобів із порушеннями.

Пенсіонерка Лідія Афанасіївна до перевірок громадського транспорту ставиться скептично, каже, як тільки правоохоронці зупиняють хоча б одну маршрутку, інші з’їжджають з лінії. 

Думки криворіжців різняться.