Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
РОДИННЕ СВЯТО У ШКОЛІ: НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ ІЗ МАМОЮ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 04 травня 2018, 19:05

rodine svyato

В цей день подвір’я 26-ї школи нагадувало гомінкий вулик, діти і дорослі приглядалися до випічки та солодощів, обирали гостину до смаку. Частування готували шкільними родинами, стати кондитерами виявили бажання мами наймолодших школярів, а малі їм допомагали. Раніше такі заходи проводили по класах, а цьогоріч вирішили зібрати велике свято одразу для всієї школи.

А на другому поверсі влаштували «мамину майстерню», де учні початкових класів вчилися майструвати різні дива, а вчителями для них були мами. Паперові аплікації – долоньки з побажаннями, креативні зачіски, паперові квіти, фігурки з довгих кульок – малюки переходили від одного гурту до іншого.

А ще діти вчилися і розписувати пряники різнокольоровою глазур’ю та робити фігурки з млинців.

В середині травня українці відзначатимуть Міжнародний день сімї та День матері, і маленькі школярі поділилися секретом, що тепер спробують зробити мамі свій смачний подарунок. Саме цього і прагнули організатори свята, котре назвали за відомою приказкою – «У родині мати – як зірка єдина».

Кошти від ярмарку підуть на потреби пришкільного табору, який працюватиме влітку. До речі, перший внесок в цю скарбничку вже зробили депутати району, подарувавши школі на родинне свято спортивний інвентар для літніх розваг.