Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
МІТИНГ ПАМ'ЯТІ ВИЗВОЛИТЕЛІВ У СЕЛИЩІ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Субота, 05 травня 2018, 19:38

pokladanie zaliznichnik

Пам’ятник загиблим визволителям по вулиці Мальовничій розташовано біля 89-ї школи. За ним вже не один рік доглядають і учні, і вчителі. До травневого мітингу на честь Перемоги над нацизмом ретельно готувалися заздалегідь.

На мітинг, присвячений Дню Перемоги над нацизмом, зібралися школярі, мешканці селища Залізничників, працівники залізниці та депо станції «Батуринська». В цій братській могилі поховано 93 визволителів із 20-ї гвардійської стрілецької дивізії. Три роки тому при оновленні пам’ятника вдалося встановити і вибити на плитах 91 прізвище, більшість з яких досі були невідомими.

Учасники бойових дій – а в районі їх 25 - взяти участь у заході через поважний вік вже не можуть. Але, як розповіла голова ради ветеранів району Галина Олєйнік,  всі колишні фронтовики чекають на свято Перемоги і готуються до нього.

Незважаючи на будній день, з квітами прийшло чимало містян. Люди говорять: у багатьох родинах День Перемоги відзначається, згадують своїх солдат. Але кажуть: формат таких заходів - з дітьми і для дітей - вже варто було б змінити.

Позбавитися в церемоніях зайвого, аби зберегти основне – пропонують містяни. А основним називають покладання квітів і збереження вічного вогню – як спомин про загиблих визволителів.