Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
ТРАНСПОРТНИЙ МІТИНГ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 07 травня 2018, 19:43

avtobusi

Три звернення та близько 200-т підписів містян – таким є результат транспортного мітингу “Доїхати живим”. Його провели прямо під стінами мерії 5-го травня. Протестна акція була не чисельною – на мітинг зібралися понад дві сотні активістів від “Сили Людей” та небайдужі криворіжці. Вимагали зробити пасажирські перевезення у місті безпечними. Ганна Іванівна, у якої  у смертельній ДТП 17-го квітня на проспекті Металургів травмувалися знайомі, каже: люди і досі шоковані тим, що аварія забрала життя вже 11-х криворіжців.

Організатори мітингу “Доїхати живим” кажуть: резонансні аварії – це тенденція для Кривого Рогу. Містян возять на несправних маршрутках, а водії громадського транспорту не дотримуються елементарних правил дорожнього руху. Зокрема, часто перевищують швидкість, зупиняються у не призначених для цього місцях, зходять з маршруту поза графіком.

Не задоволені роботою громадського транспортну і звичайні містяни. Людей не влаштовує а ні стан маршруток та тролейбусів, а ні кількість транспорту на лініях.

Містяни кажуть, що влада міста має докорінно змінити сам підхід до організації перевезень. Ключові вимоги – розірвати договори з перевізниками, які не виконують свої зобов’язання, оновлення парку тролейбусів та трамваїв, перейти від маршруток  до перевезення автобусами великої місткості.

На вимоги мітингувальників на своїй сторінці у соцмережі відреагував заступник міського голови Олександр Катриченко. Він зазначив, що у місті з 2012-го року дії програма безпеки дорожнього руху і дорікнув, що саме депутати від демсил у міськраді не голосували за цю програму. Серед заходів, які забезпечують безпеку на криворізьких автошляхах, Олександр Катриченко відзначив встановлення світлофорів з таймерами зворотнього відліку, введення режиму “зеленої хвилі” на основних автомагістралях, заміну освітлення на сучасне, встановлення камер відеоспостереження на проблемних за аварійністю ділянках.