Курс Валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
НОВІ ФАКТИ: КРИВИЙ РІГ В РОКИ ОКУПАЦІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 07 травня 2018, 19:48

books

На презентацію, яка проходила в Криворізькому Національному університеті, запросили студентів історичних факультетів та науковців міста. Спілкування було вільним, керівник проекту,  професор Віталій Стецкевич згадував цікаві епізоди досліджень, його доповнювали колеги. До збірки увійшли документи з архівів Києва, Подольська, Вінниці і німецького  федерального архіву - Бундес.

Дослідження підтверджувалися сканами світлин і наказів, які довгий час були недоступними. Матеріали збирали більше 10 років, ця збірка – результат спільної колективної роботи різних науковців міста.  

Свій внесок зробили й історики Криворізького історико-краєзнавчого музею – зібрали спогади очевидців, не відредаговані радянською цензурою.

Наклад книги невеликий – лише 100 екземплярів, але примірники отримають всі бібліотеки і заклади вищої освіти міста. Професор Стецкевич говорить: це - не останній том серії, наступний збираються присвятити дослідженням, як виживали люди в роки окупації, і кого можна вважати колоборантом. Але – вже без радянської цензури.